Wczytuję dane...
Kod producenta: Duk-GOŹD/100
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN

Goździki, całe, 100g

Opis produktu
Goździki to nierozkwitłe, wysuszone pąki kwiatowe wiecznie zielonego drzewa goździkowego. Charakteryzują się bardzo silnym, ostrym, a zarazem ciepłym i słodkim aromatem. Mają słodko gorzki i cierpki smak. Zawierają eugenol, który zmniejsza aktywność enzymów powodujących stany zapalne. Dzięki temu goździki hamują rozwój infekcji drożdżowej, a nawet tempo rozwoju choroby nowotworowej. Mają właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, dzięki czemu katar, kaszel i ból gardła ustępują szybciej. Żucie lub ssanie goździka przynosi ulgę w bólu zęba i daje świeży oddech. Inne właściwości goździków:
- regulują poziom glukozy
- zabijają pasożyty jelit
- pomagają przy wrzodach żołądka
- działają osłonowo na układ pokarmowy
- usuwają grzyby i bakterie

Zastosowanie
Goździki to aromatyczna przyprawa do wielu potraw. Pasuje do wieprzowiny, dziczyzny, ryb. Możemy także dodać je do pizzy, spaghetti czy rosołu. Będą świetnym dodatkiem do herbaty. Dzięki goździkom możemy pozbyć się moli kuchennych.

Warunki przechowywania
Przechowywać
w suchym i chłodnym miejscu.

Opakowanie
Sprzedawany towar jest pakowany w torebki Doypack z zapięciem strunowym, dodatkowo jest zgrzewany w celu utrzymania świeżości (różnica w kolorystyce opakowań jest spowodowana różnymi dostawami)

Kraj pochodzenia
Madagaskar

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

testowy widget