Wczytuję dane...
Kod producenta: Duk-ziem/okrz/1000
Realizacja zamówienia: 24 dni
Wysyłka od: 13.00 PLN

Ziemia okrzemkowa amorficzna Diatomit - PERMA-GUARD 1kg

Opis produktu
Ziemia okrzemkowa to naturalna substancja pochodzenia organicznego. Składa się z fitoplanktonu, czyli skorupek jednokomórkowych mikroskopijnych organizmów. Zawiera mniej niż 0,5% formy krystalicznej. Korzystna zdrowotnie dla ludzi, zwierząt i roślin. Ziemia okrzemkowa jest bogata w krzem, którego nasz organizm potrzebuje 55mg dziennie. Pierwiastek ten poprawia kondycję włosów i paznokci, wspomaga leczenie stanów zapalnych skóry, a także jest niezbędny dla kości i chrząstek. Ziemia okrzemkowa poprawia metabolizm. Dzięki wodzie okrzemkowej z organizmu wydalane są bakterie, wirusy, pierwotniaki, ciężkie metale i pozostałości po lekach.

SKŁADNIKI
100% ziemi okrzemkowej pochodzenia słodkowodnego (krzemionka amorficzna)

Zastosowanie
DOROŚLI - zacznij od spożywania 1 miarki dziennie (3 g) rozpuszczonej w szklance wody. Stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 5 miarek (15 g). Tempo zwiększania dziennej porcji i docelowa porcja zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Zwykle zajmuje to od jednego do kilku tygodniu. Obserwuj reakcję swojego organizmu. Jeżeli czujesz, że tempo jest zbyt szybkie lub porcja zbyt duża zmniejsz porcję do 0,5 miarki (1,5 g) i zacznij proces zwiększania porcji od początku. Stosuj produkt przez kilka miesięcy ( do 6 miesięcy). Pij 2 litry wody dziennie.

DZIECI (OD 12 ROKU ŻYCIA) - maksymalna dzienna porcja dla dzieci jest mniejsza o połowę, tj od 0,5 (1,5 g) do 2,5 miarki (7,5 g) - tak więc stosowanie można zacząć od 0,5 miarki (1,5 g) lub jeszcze mniejszej porcji w zależności od własnego uznania i obserwacji dziecka. Jedna miarka odpowiada jednej płaskiej łyżeczce od herbaty.

SKŁAD ZALECANEJ DZIENNEJ PORCJI

DOROŚLI (ilość miarek - zawartość ziemi okrzemkowej)
1 tydzień: 1 miarka - 3 g;
2 tydzień: 2 miarki - 6 g;
3 tydzień: 3 miarki - 9 g;
4 tydzień: 4 miarki - 12 g;
5 tydzień: 5 miarek - 15 g (maksymalna dzienna porcja)

DZIECI (OD 12 ROKU ŻYCIA)
1 tydzień: 0,5 miarki - 1,5 g;
2 tydzień: 1 miarka - 3 g;
3 tydzień: 1,5 miarki - 4,5 g;
4 tydzień: 2 miarki - 6 g;
5 tydzień: 2,5 miarki - 7,5 g (maksymalna dzienna porcja)

Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu, niewidocznym dla dzieci

Kraj pochodzenia
Składniki: Stany Zjednoczone Ameryki
Producent: Polska

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

testowy widget