Wczytuję dane...
Kod producenta: Duk-inul/500-V
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN

Inulina z cykorii 500g

Opis produktu
Inulina jest pozyskiwana z korzeni cykorii, jest produktem naturalnym zaliczanym do błonnika rozpuszczalnego. Jest doskonałym dodatkiem do wielu potraw. Ma dużo właściwości prozdrowotnych, dlatego jest wybierana przez osoby dbające o zdrowie. Inulina wspomaga namnażanie bifidobakterii, co jest związane ze wzbogaceniem organizmu w kwas foliowy lub kwas nikotynowy oraz witaminy B1, B2, B6. Inulina to naturalny prebiotyk, pomaga w utrzymaniu prawidłowej pracy jelit, poprawia odporność organizmu, obniża cholesterol, przeciwdziała  zapaleniom, wrzodom i nowotworom. Jest pomocna w obniżaniu glikemii po posiłku i ułatwia redukcję masy ciała.

Zastosowanie
Inulina z racji na swoje prozdrowotne właściwości jest bardzo często wybierana przez osoby które się zdrowo odżywiają. Inulina może być stosowana w kuchni, jako zagęszczacz do zup i sosów, a także jako słodzik. Najczęściej spożywana w postaci napoju,  20g dziennie inuliny wymieszać w chłodnej wodzie, wypić bezpośrednio po przyrządzeniu.

Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Opakowanie
Sprzedawany towar jest pakowany w torebki Doypack z zapięciem strunowym, dodatkowo jest zgrzewany w celu utrzymania świeżości (różnica w kolorystyce opakowań jest spowodowana różnymi dostawami)

Kraj pochodzenia
Belgia


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

testowy widget