Wczytuję dane...
Kod producenta: Duk-msm/500
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN

MSM, suplement diety 500g


Opis produktu
MSM jest suplementem diety, pochodzi od nazwy Metylosulfonylometan – organiczny związek siarki. Magazynowany jest głównie w kościach i mięśniach – niezwykle istotny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jest popularnym suplementem diety w formie sypkiej na stawy, stosuje się go profilaktycznie jak również leczniczo. Posiada właściwości odtruwające, detoksykujące, anaboliczne i odbudowujące. MSM pomaga przy budowie mięśni, wspomaga odbudowę włosów, paznokci i skóry. Pomaga w leczeniu stawów, artretyzmu, zwalcza osteoporozę, wspomaga funkcjonowanie jelit, pomaga eliminować bakterię i trądzik oraz wiele innych dolegliwości. Stosowanie metylosulfonylometanu działa jak „wzmacniacz” wielu witamin oraz składników odżywczych, głównie witaminy C, witamin z grupy B, witamin A, D i E, koenzymu Q10, selenu, wapnia, magnezu oraz aminokwasów

Zastosowanie
MSM zalecany jest do stosowania leczniczo oraz profilaktycznie.
Porcję produkty 2g rozpuścić w 100ml wody lub mleka, spożywać raz dziennie najlepiej po posiłkach (bezpośrednio po przygotowaniu)

Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu o temperaturze od 5 – 25ºC, wilgotność do 75%.

Opakowanie
Sprzedawany towar jest pakowany w torebki Doypack z zapięciem strunowym, dodatkowo jest zgrzewany w celu utrzymania świeżości (różnica w kolorystyce opakowań jest spowodowana różnymi dostawami)

Kraj pochodzenia
Chiny

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

testowy widget