O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, nasza przygoda ze zdrową żywnością zaczęła się kilka lat temu, kiedy wspólnie postanowiliśmy zadbać o zdrowie. Początki był trudne, lecz z upływem czasu nabieraliśmy coraz większego doświadczenia, a wspólne przyrządzanie zdrowych posiłków sprawiało nam wiele radości. Zauważyliśmy dużo pozytywnych zmian w swoim ciele, ale przede wszystkim utwierdziliśmy się w przekonaniu, że w taki sposób inwestujemy w swoje zdrowie na przyszłość.

Teraz staramy się przekonać innych do zmian swoich nawyków żywieniowych i dzięki naszym produktom powinno Wam być łatwiej.
Będziemy wzbogacać naszą ofertę w produkty najwyższej jakości, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Dlatego serdecznie zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony.

Doświadczenie

Sklep Dukatki.pl rozpoczął działalność od kwietnia 2018, ale jako zespół posiadamy już kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu i rozwijaniu sklepu internetowego. Wtedy również z małej rodzinnej firmy, dzięki ciężkiej pracy i wysiłkom - zarówno w kierunku poprawy jakości obsługi, jak i w podnoszeniu własnych umiejętności - zyskaliśmy bardzo duże zaufanie i rozpoznawalność marki wśród klientów oraz w branży e-handlu.

Zakładając tę stronę mamy nadzieję na rozwój i dobrą współpracę z klientam, jesteśmy otwarci na sugestie które pomogą nam dążyć do wyznaczonego celu. Będziemy patrzeć z radością na każde pojedyncze zamówienie i starać się, aby każdy nasz klient był zadowolony z zakupu. Chcielibyśmy, aby taki cel przyświecał nam w sklepie Dukatki.pl.

Nasz zespół

uzupełnimy wkrótce :)

pixel