Olej lniany do diety Dr Budwig Ol'Vita - OMEGA - 3

2018-06-02
Olej lniany do diety Dr Budwig  Ol'Vita - OMEGA - 3

Olej lniany do diety Dr Budwig zimnotłoczony nieoczyszczony Ol'Vita

Olej zimnotłoczony, nieoczyszczony Olvita to olej, który każdy powinien mieć w swoim domu z wielu względów. Sprawdza się nie tylko w kuchni ale również w kosmetyce. Dzięki temu, że jest on tłoczony na zimno zachowuje wszystkie swoje naturalne składniki. Jest źródłem kwasów tłuszczowych omega - 3, które są budulcami komórek. Polecany do stosowania dla kobiet w ciąży, jako ochrona przed nowotworami, zapobiega alergiom i je leczy, wzmacnia kości i serce.

Olej lniany firmy Ol’Vita jest polecany do diety opracowanej przez niemiecką biochemik - Dr. Johanna Budwig, która leczyła ludzi onkologicznie przez zastosowanie go jako lek. Jest wiele przepisów z wykorzystaniem oleju lnianego, które można przyrządzać każdego dnia.

Produkt ten posiada słomkową barwę i delikatny orzechowy smak. Wykorzystywany na zimno do sałatek, warzyw,, mięs czy deserów lub spożywany bezpośrednio.

W naszym sklepie możecie nabyć ten produkt w postaci płynnej (różne pojemności) lub dla osób bardziej grymaśnych mamy również w kapsułkach.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
pixel